Havoline ProDS od Chevron Lubricants

Firma Chevron Lubricants wprowadza na rynek najnowszą linię olejów silnikowych Havoline ProDS. Debiut tych produktów łączy z ogólnoeuropejską promocją, w której do wygrania jest luksusowy weekend w Londynie oraz nowa Toyota Aygo.
havoline

Promocja przygotowana przez Chevron Lubricants ma zwrócić uwagę na pojawienie się na rynku najnowszej linii olejów silnikowych. Produkty z grupy ProDS obejmują różne klasy oleju, dostosowane do różnych wymogów silników. Oleje silnikowe Havoline ProDS opracowano także dla najnowszej generacji samochodów, wyposażonych w niskoemisyjne, ekonomiczne silniki, również hybrydowe. Dzięki technologii Deposit Shield, Havoline ProDS dostosowują się do różnorodnych warunków jazdy i pomagają chronić silnik.

Promocja będzie dostępna dla uczestników z 28 krajów Europy, przy czym z każdego kraju wybrany zostanie jeden zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą. Promocja trwać będzie od 1 października do 30 listopada 2016 r., a uczestnicy muszą jedynie wpisać swoje dane na stronie internetowej, by dostać szansę na wygranie luksusowego, VIP-owskiego pobytu w Londonie. Pod koniec pobytu 28 zwycięzców weekendowego wyjazdu otrzymuje szansę wygrania nagrody głównej – Toyoty Aygo X-Play.