poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Axone Nemo z modułami

TEXA NEMOTexa ma w ofercie AXONE Nemo – zaawansowane, wielozadaniowe narzędzie diagnostyczne. Innowacyjna konstrukcja pozwala na stosowanie wymiennych modułów magnetycznych, poszerzających funkcjonalność urządzenia. Absolutną nowością są m.in. moduł Ethernet Broad R i DoIP/LAN oraz moduł Termowizyjny. Bezpośrednio z AXONE Nemo można również skorzystać z funkcjonalności PASS-THRU.

Moduł Ethernet Broad R i DoIP/LAN umożliwia podłączenie się do pojazdów, które stosują diagnostykę zgodną z normą ISO 13400, znaną również pod nazwą DOIP i daje pełny dostęp do diagnostyki, dzięki podwójnemu portowi PC LAN i BroadR-Reach.
Moduł Termowizyjny umożliwia przeprowadzenie bardzo precyzyjnych pomiarów termowizyjnych, wychwytujących pełne spektrum temperatur obserwowanego obszaru pomiarowego, bez wchodzenia w kontakt z mierzonymi elementami. Bezpośrednio na ekranie urządzenia uzyskujemy obraz komponentów i choćby występującego zwarcia elektrycznego generującego ciepło. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ umożliwia kontrolę na przykład: temperatury i przepływu powietrza w kabinie pojazdu, skrzynki przekaźników i bezpieczników, ogrzewania tylnej szyby i lusterek, podgrzewanych foteli, temperatury nagrzewnicy, systemu uszczelek drzwi.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem