poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Hydra Tec od Textara

pasta TextarŚrodki do czyszczenia w aerozolu oraz smary do tarcz hamulcowych to pomocne narzędzia w codziennej pracy mechanika. Najnowszą propozycją w tej gamie jest Textar Hydra Tec – smar ułatwiający ponowny montaż tulei, tłoczków czy uszczelek w zaciskach hamulcowych.

Smar Hydra Tec jest wodoodporny, co w praktyce chroni elementy metalowe przed korozją. Zastosowany w jego składzie olej mineralny jest neutralny dla elementów wykonanych z kauczuków.
Częstym błędem jest smarowanie uszczelek produktami opartymi na innych olejach, które doprowadzają do „puchnięcia” gumy, a tym samym układ hamulcowy staje się nieefektywny. Smar można bezpiecznie stosować w układach z płynem hamulcowym DOT 3, 4, 4LV i 5.1. Textar Hydra Tec dostępny jest w tubie o pojemności 180 ml.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem