poniedziałek 23 październik 2017

Aktualne wydanie

Nowa jakość

001 Okladka AMS06Działalność warsztatów niezależnych wchodzi w nową fazę – jeśli mają się rozwijać, muszą dostosować jakość swoich usług do wciąż rosnących wymagań klientów jeżdżących coraz bardziej skomplikowanymi samochodami.

 Czytaj więcej>>>

Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 w nowych rozmiarach

goodyear 4 seasnsWkrótce na rynku będzie dostępnych 14 nowych rozmiarów opon całorocznych od Goodyeara.

Opony całoroczne to – jak wynika z danych Europoolu – Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Opon i Gumy – najszybciej rozwijający się segment rynku w Europie, ponieważ kierowcy coraz częściej poszukują produktów, które oferują doskonałą wydajność i poczucie pewności w różnych warunkach pogodowych przez cały rok. Goodyear zdecydował o wprowadzeniu 14 nowych rozmiarów opon Vector 4Seasons Gen-2.
Portfolio marki rozszerzono przede wszystkim dla obręczy o średnicy 17 i 18 cali. Dzięki wprowadzeniu nowych rozmiarów z indeksami prędkości W i Y, opony Vector 4Seasons Gen-2 można teraz zamontować również w samochodach wyposażonych w mocniejsze wersje silnikowe.

Oferta Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 zostanie poszerzona o 14 nowych rozmiarów, przy czym większość będzie dostępna do końca roku (informacje szczegółowe).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem