poniedziałek 21 sierpień 2017

Aktualne wydanie

Huśtawka nastrojów

okadka 5 2017W badaniach rynku przedsiębiorcy motoryzacyjni wykazują daleko idący optymizm, a dane makroekonomiczne potwierdzają motoryzacyjny boom... Tymczasem do blisko 442 mln zł wzrosło zadłużenie branży motoryzacyjnej w Krajowym Rejestrze Długów.

 Czytaj więcej>>>

Sam naprawiam samochód: VW Passat B7

WK passatNakładem Wydawnictw Komunikacji i Łączności ukazał się kolejny poradnik z cyklu „Sam naprawiam samochód”. Tym razem przeznaczony jest dla użytkowników samochodów Volkswagen Passat siódmej generacji (B7, Typ C3), produkowanych od listopada 2010 r. do października 2014 r. w wersjach sedan i kombi (Variant).

W poradniku zawarte zostały m.in. plan obsługi i opis czynności obsługowych i naprawczych, możliwych do wykonania we własnym zakresie. Przedstawiono schematy instalacji elektrycznej (VW Passata VII od listopada 2010 według stanu na wrzesień 2013 r.).
Zagadnienia ujęte w postaci porad i uwag mają wesprzeć użytkowników opisanych modeli samochodów w pewnym przygotowaniu technicznym, pracowników warsztatów i nieautoryzowanych stacji obsługi oraz wszystkich zainteresowanych tymi autami.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem