piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Czujniki temperatury spalin Meyle

czujniki MeyleInżynierowie Meyle rozszerzyli asortyment firmy. Nowe czujnik temperatury spalin MEYLE-ORIGINAL – dzięki dużej liczbie otworów wlotowych – mają zapewnić, że temperatury będą mierzone dokładnie i szybko przetwarzane.

Czujnik wysokiej temperatury zapewnia zakres zastosowania od –40 do +1200°C. Obszernie wymiarowany wąż z powłoką wewnętrzną ma optymalnie izolować i chronić przed obciążeniami termicznymi i mechanicznymi. Ma to służyć regulacji temperatury w celu redukcji emisji szkodliwych spalin i wydajniejszemu zużyciu paliwa.
Nawet najmniejsze błędy w układach elektronicznych, jak np. w czujnikach, mogą być decydującym warunkiem niedopuszczenia samochodu do ruchu. Czujniki mierzą temperatury w przepływie spalin i podają dalej zmierzone wartości do sterownika silnika. Ważne jest więc, by nie zawiodły.
Teraz asortyment czujników temperatury spalin MEYLE-ORIGINAL obejmuje ponad 150 referencji – dla niemal wszystkich marek – i pokrywa park 26 milionów samochodów w Europie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem