czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

„Język niemiecki w branży samochodowej”

niemiecki WKLWydawnictwa Komunikacji i Łączności przygotowały bogato ilustrowany podręcznik przeznaczony do nauki języka niemieckiego ukierunkowanego zawodowo na poziomie A2 (podstawowym) Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego w dziedzinie motoryzacji, przystosowany do wieloletniego wykorzystania przez uczniów (tzw. podręcznik wieloletni).

Podręcznik „Język niemiecki w branży samochodowej”, opracowany przez Piotra Rochowskiego, został napisany w atrakcyjnym i praktycznym ujęciu. Zawiera podane w przystępnej formie ćwiczenia, w tym żarty, dialogi, rebusy, krzyżówki oraz umożliwia aktywną naukę języka dzięki wykorzystaniu naturalnego zainteresowania ucznia przyszłą pracą zawodową. Każdy rozdział zakończono słowniczkami niemiecko-polskimi i polsko-niemieckimi zawierającymi trudniejsze wyrazy lub wyrażenia z danego zakresu tematycznego.
Do książki dołączono płytę CD zawierającą 30 nagrań umożliwiających aktywny udział w toku nauki oraz osłuchanie się z prawidłową wymową.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem