czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Nowy katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA”

katalog MEWAOd 1 września dostępny jest nowy katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA” na rok 2017/2018. Katalog produktów bhp zawiera szeroki wybór artykułów przeznaczonych dla świata pracy i stanowi uzupełnienie usług Mewy.

Klienci Mewy w nowym katalogu na 375 stronach znajdą wszystko, co jest niezbędne w zakładzie i w warsztacie: począwszy od wyposażenia ochronnego, takiego jak rękawice i buty ochronne, poprzez kurtki polarowe, aż po środki chroniące skórę. Asortyment, przeznaczony zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet, został powiększony i obejmuje ponad 1600 artykułów. W katalogu pojawiły się tez nowe marki m.in.: Dike, Dunlop czy Fristad Kansas.
Katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA” odzwierciedla kompetencję firmy MEWA w zakresie doradztwa przy kompleksowej ochronie pracy, zawiera: objaśnienia klas bezpieczeństwa, pomoce takie, jak np. „wyszukiwarka rękawic“, piktogramy i grafiki dotyczące różnych obszarów zagrożeń – dokładnie wskazują drogę w gąszczu środków ochrony osobistej i ułatwiają wyszukanie odpowiedniego produktu.
„Katalog „WORLD WIDE WORK by MEWA” stanowi uzupełnienie oferty odzieży zawodowej – proponowanej w systemie wynajmu – o dostosowane do niej artykuły bhp, które można zakupić, korzystając z katalogu.
Tegorocznej edycji katalogu towarzyszy motto: „Dobre zaplecze to podstawa“, a interesującą oprawę graficzną stanowią ilustracje, które powstały we współpracy z pierwszoligowym klubem piłkarskim 1. FSV Mainz 05 na jego stadionie.

Nowy katalog Mewy można zamówić na stronie internetowej firmy. Wszystkie artykuły są dostarczane na terenie Europy w ciągu 72 godzin. Artykuły te można znaleźć również w internecie na stronie: www.worldwidework.eu/.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem