czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Tarcze do KA i up!

textar UP KATextar wprowadza na aftermarket tarcze hamulcowe do Forda KA+ oraz Volkswagena up! – to dwa najmniejsze modele w gamie tych marek.

Wprowadzony ponad 20 lat temu Ford Ka doczekał się właśnie trzeciej generacji, zaś o wiele młodszy Volkswagen up! (debiut w 2011 r.) został niedawno „odmłodzony”. Do obu tych modeli Textar oferuje tarcze hamulcowe.
Produkty o nr referencyjnym 92176003 są przeznaczone na przednią oś Forda Ka+. Mają one średnicę 258 mm, producent dopuszcza ich stosowanie również w starszych modelach Ka i Fiesty.
Niewiele mniejsze, średnica 256 mm, tarcze hamulcowe Textar – o nr referencyjnym 92287003 – przeznaczone są do Volkswagena up! Również w tym przypadku można je montować w starszych modelach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem