czwartek 18 styczeń 2018

Aktualne wydanie

Opony zimowe

ams 8 2017Specjaliści przewidują, że stopniowo będzie wzrastał w rynku aftermarketowym udział pojazdów z napędem hybrydowym. Nikt jednak nie wie, w jakim tempie. W 2017 roku zostanie zarejestrowanych w naszym kraju około 16 tysięcy nowych pojazdów hybrydowych.

 Czytaj więcej>>>

WUZETEM w nowych opakowaniach

opakowania WUZETEMJuż od IV kwartału 2017r. na polskim rynku produkty WUZETEM będą dostępne w nowych opakowaniach, które będą stopniowo zastępowały dotychczas używane.

Polski producent rozpylaczy, Warszawskie Zakłady Mechaniczne „PZL-WZM” w Warszawie S.A. (WUZETEM), zdecydował o zmianie wizerunku, co – jak wyjaśnia – było spowodowane koniecznością dostosowania opakowań do spójnej linii graficznej, jaką posługuje się firma. Dodatkowo, w celu zagwarantowania bezpieczeństwa pełnych opakowań i oryginalności produktów, zastosowane zostały hologramy firmowe. Wraz ze zmianą opakowań zmienione zostały fiolki na pojedyncze rozpylacze. Są one mniejsze, dopasowane do produktu i uniemożliwiają jego przesuwanie się. Nienaruszona zatyczka gwarantuje oryginalność produktu.
Nowe opakowania pomieszczą 12, a nie jak dotychczas 10 sztuk fiolek z rozpylaczami. Ważną informacją dla klientów hurtowych jest również zmiana dotycząca sprzedaży. Rozpylacze typu P oraz S będą sprzedawane wyłącznie w pełnych opakowaniach.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem