piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Preparaty odstraszające gryzonie

2708 M008511 28934W październiku Liqui Moly promuje preparaty odstraszające gryzonie. Firma przypomina, że jesień to okres zmożonej aktywności kun, które mogą zniszczyć np. instalację elektryczną, przysparzając sporych wydatków tak użytkownikom aut, jak i warsztatom, w których samochody czekają na serwis.

Usterki instalacji elektrycznych w nowych samochodach są bardzo kosztowne. Najbardziej niebezpieczne jest jednak nadgryzienie elastycznych przewodów hamulcowych, które mogą odmówić posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego warto zabezpieczyć się przed nieproszonymi gośćmi.
Liqui Moly oferuje preparat chemiczny (nr artykułu 2708), który jest bezwonny dla ludzi, ale swoim „ukrytym’ zapachem skutecznie odstrasza kuny, szczury i inne gryzonie – przez 14 dni. Preparat należy nanosić na wszystkie newralgiczne elementy, takie jak kable, przewody hamulcowe i przewody paliwowe. Aby zabezpieczenie było skuteczne, czynność należy powtarzać co dwa tygodnie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem