poniedziałek 19 marzec 2018

Aktualne wydanie

Symbioza
1 AMS 2 2018Coraz częściej dochodzi do nawiązywania współpracy między warsztatami niezależnymi a autoryzowanymi. Warsztaty niezależne korzystają z uprzejmości autoryzowanych, gdy trzeba zdiagnozować trudną usterkę testerem firmowym i rewanżują się wykonaniem specjalistycznych usług, np. wymontowania zapieczonych świec żarowych bez zdejmowania głowicy.

 Czytaj więcej>>>

Preparaty odstraszające gryzonie

2708 M008511 28934W październiku Liqui Moly promuje preparaty odstraszające gryzonie. Firma przypomina, że jesień to okres zmożonej aktywności kun, które mogą zniszczyć np. instalację elektryczną, przysparzając sporych wydatków tak użytkownikom aut, jak i warsztatom, w których samochody czekają na serwis.

Usterki instalacji elektrycznych w nowych samochodach są bardzo kosztowne. Najbardziej niebezpieczne jest jednak nadgryzienie elastycznych przewodów hamulcowych, które mogą odmówić posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Dlatego warto zabezpieczyć się przed nieproszonymi gośćmi.
Liqui Moly oferuje preparat chemiczny (nr artykułu 2708), który jest bezwonny dla ludzi, ale swoim „ukrytym’ zapachem skutecznie odstrasza kuny, szczury i inne gryzonie – przez 14 dni. Preparat należy nanosić na wszystkie newralgiczne elementy, takie jak kable, przewody hamulcowe i przewody paliwowe. Aby zabezpieczenie było skuteczne, czynność należy powtarzać co dwa tygodnie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem