sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Szersza oferta ProKIT?

NSK prokitFirma NSK wprowadzi nowe opakowania dla produktów. Planuje również rozszerzyć ofertę serii ProKIT – łożysk piast kół przeznaczonych dla niezależnego rynku części samochodowych IAM (Independent Automotive Aftermarket).

Rozwiązania ProKIT w jednostkowych opakowaniach, które zawierają wyłącznie 100% oryginalne produkty, takie jak łożyska, uszczelki i nakrętki (testowane i zatwierdzone przez producentów OE samochodów) będą rozwijane w nadchodzących miesiącach w celu dostosowania oferty do jeszcze szerszego zakresu pojazdów.
Wspierając wysokiej jakości produkty ProKIT, firma NSK opracowała nowe opakowanie, które zapewnia liczne korzyści dla klientów. Przykładowo, nadające się w 100% do recyklingu opakowanie nie tylko będzie posiadać oznaczenia w 10 językach, ale będzie także mieć czytelne ostrzeżenia o unikaniu źródeł pola magnetycznego oraz informację o wymogu montażu łożysk wyłącznie przez profesjonalnych mechaników. Co ważne, etykieta opakowania zawiera informacje, takie jak kod kreskowy EAN, numer części, zakres odpowiednich zastosowań, certyfikat EAC, kod QR oraz liczbę sztuk. NSK wykorzystuje także europejską bazę danych TecDoc i udostępnia pełny katalog za pośrednictwem strony internetowej, poświęconej niezależnemu rynkowi części samochodowych IAM.
Kolejny etap rozwoju istotny dla rynku IAM to nowe Europejskie Centrum Dystrybucyjne, które powstało w holenderskim mieście Tilburg. Lokalizacja ta oferuje 72% więcej powierzchni magazynowej niż poprzednia i pozwala pomieścić 51% więcej palet, pomagając zapewniać jeszcze bardziej niezawodne i szybkie dostawy. Nowy magazyn zaopatruje w łożyska przemysłowe i samochodowe klientów z Europy, w tym z Rosji i Turcji, jak również z Bliskiego Wschodu. Wraz ze wzrostem aktywności związanej z rynkiem IAM, NSK intensywnie poszukuje możliwości rozwoju sieci dystrybucji w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). W związku z tym firma nawiązuje długoterminowe porozumienia w zakresie dystrybucji ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami, którzy rozumieją lokalne rynki i są w stanie zapewnić najlepsze wsparcie i serwis dla klientów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem