środa 25 kwiecień 2018

Aktualne wydanie

Świat się kręci
001 okladka AMS 03Jak poinformował Daimler AG „przedsiębiorca Li Shufu nabył pakiet 9,69% akcji”. Li Shufu to założyciel i prezes chińskiego producenta samochodów Zhejiang Geely Holding Group. Za kwotę 7,3 mld euro Geely stało się ważnym udziałowcem Daimlera. W 2016 r. Geely wykupiło także udziały w Volvo Trucks. Czyżby europejski przemysł motoryzacyjny nie był w stanie obronić się przed azjatyckimi inwestorami?

 Czytaj więcej>>>

Wymień tester na nowy

Od 4 grudnia Texa oferuje ciekawą akcję dotyczącą złomowania urządzeń starej generacji (dowolnego producenta) i możliwość promocyjnego zakupu najnowszych urządzeń diagnostycznych firmy dla samochodów osobowych.

promocjazomowanieograniczonaczasowo

Dzięki zezłomowaniu starego urządzenia, niezależnie od tego czy nadal działa, czy jest uszkodzone, warsztaty mogą uzyskać wysokie rabaty – nawet do 2000 zł. Warsztaty otrzymują dodatkowo nieograniczoną licencję na oprogramowanie, niewygasającą Autodatę dostarczaną na wyposażeniu urządzenia czy możliwość poszerzania oprogramowania o kolejne środowiska diagnostyczne.
Promocja jest ograniczona czasowo. Szczegółowe informacje dotyczące promocji można uzyskać kontaktując się z dystrybutorami lub z Call Center Texy: tel. 32. 364 18 80.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem