piątek 16 listopad 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Nowa strona Liqui Moly

Liqui Moly przygotowało nową stronę internetową. Teraz witryna www.liqui-moly.pl to nie tylko katalog produktów. Każdy kierowca może na niej znaleźć warsztat Liqui Moly Pro Line Serwis w swojej okolicy.

www liqui


Na nowej stronie dostępna jest również wyszukiwarka usług powiązanych z produktami Liqui Moly – teraz każdy kto szuka konkretnej usługi, takiej jak wymiana oleju, płukanie układu smarowania, czyszczenie DPF, czyszczenie układów wtryskowych czy dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów może sprawdzić, który z warsztatów w okolicy ją świadczy.

Na nowej stronie znajduje się także pełna lista dystrybutorów i sklepów stacjonarnych, które oferują produkty Liqui Moly. Można przez nią również zrobić zakupy on-line.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem