poniedziałek 21 maj 2018

Aktualne wydanie

Świat się kręci
001 okladka AMS 03Jak poinformował Daimler AG „przedsiębiorca Li Shufu nabył pakiet 9,69% akcji”. Li Shufu to założyciel i prezes chińskiego producenta samochodów Zhejiang Geely Holding Group. Za kwotę 7,3 mld euro Geely stało się ważnym udziałowcem Daimlera. W 2016 r. Geely wykupiło także udziały w Volvo Trucks. Czyżby europejski przemysł motoryzacyjny nie był w stanie obronić się przed azjatyckimi inwestorami?

 Czytaj więcej>>>

Nowa strona Liqui Moly

Liqui Moly przygotowało nową stronę internetową. Teraz witryna www.liqui-moly.pl to nie tylko katalog produktów. Każdy kierowca może na niej znaleźć warsztat Liqui Moly Pro Line Serwis w swojej okolicy.

www liqui


Na nowej stronie dostępna jest również wyszukiwarka usług powiązanych z produktami Liqui Moly – teraz każdy kto szuka konkretnej usługi, takiej jak wymiana oleju, płukanie układu smarowania, czyszczenie DPF, czyszczenie układów wtryskowych czy dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów może sprawdzić, który z warsztatów w okolicy ją świadczy.

Na nowej stronie znajduje się także pełna lista dystrybutorów i sklepów stacjonarnych, które oferują produkty Liqui Moly. Można przez nią również zrobić zakupy on-line.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem