środa 22 sierpień 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Nowa strona Liqui Moly

Liqui Moly przygotowało nową stronę internetową. Teraz witryna www.liqui-moly.pl to nie tylko katalog produktów. Każdy kierowca może na niej znaleźć warsztat Liqui Moly Pro Line Serwis w swojej okolicy.

www liqui


Na nowej stronie dostępna jest również wyszukiwarka usług powiązanych z produktami Liqui Moly – teraz każdy kto szuka konkretnej usługi, takiej jak wymiana oleju, płukanie układu smarowania, czyszczenie DPF, czyszczenie układów wtryskowych czy dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów może sprawdzić, który z warsztatów w okolicy ją świadczy.

Na nowej stronie znajduje się także pełna lista dystrybutorów i sklepów stacjonarnych, które oferują produkty Liqui Moly. Można przez nią również zrobić zakupy on-line.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem