poniedziałek 17 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Brembo B-QUIET

brembo smarBrembo wprowadziło na rynek części zamiennych nowy smar Brembo B-QUIET. Produkt ten nakłada się na elementy układu hamulcowego poruszające się względem siebie, czyli na powierzchnie ślizgowe zacisków i klocków oraz sworznie i tuleje.

Dzięki swojej niekleistej konsystencji smar rozprowadza się równomiernie na płytce nośnej klocka bez rozwarstwiania się, co pomaga utrzymać jego właściwości smarne przez długi czas. Jego mineralny skład, na bazie oleju, jest wolny od metali i kwasów tłuszczowych, dzięki czemu nie przewodzi prądu i w związku z tym doskonale nadaje się do pojazdów z systemem ABS.
Smar jest nierozpuszczalny, a przez to niezmywalny i bardzo odporny na wysokie temperatury oraz mycie pojazdów. Jest kompatybilny ze wszystkimi metalami i tworzywami NBR. Smar ma właściwości antykorozyjne i można go również stosować w prowadnicach siedzeń i szyberdachów oraz styków akumulatorów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem