poniedziałek 19 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Brembo B-QUIET

brembo smarBrembo wprowadziło na rynek części zamiennych nowy smar Brembo B-QUIET. Produkt ten nakłada się na elementy układu hamulcowego poruszające się względem siebie, czyli na powierzchnie ślizgowe zacisków i klocków oraz sworznie i tuleje.

Dzięki swojej niekleistej konsystencji smar rozprowadza się równomiernie na płytce nośnej klocka bez rozwarstwiania się, co pomaga utrzymać jego właściwości smarne przez długi czas. Jego mineralny skład, na bazie oleju, jest wolny od metali i kwasów tłuszczowych, dzięki czemu nie przewodzi prądu i w związku z tym doskonale nadaje się do pojazdów z systemem ABS.
Smar jest nierozpuszczalny, a przez to niezmywalny i bardzo odporny na wysokie temperatury oraz mycie pojazdów. Jest kompatybilny ze wszystkimi metalami i tworzywami NBR. Smar ma właściwości antykorozyjne i można go również stosować w prowadnicach siedzeń i szyberdachów oraz styków akumulatorów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem