fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Brembo B-QUIET

brembo smarBrembo wprowadziło na rynek części zamiennych nowy smar Brembo B-QUIET. Produkt ten nakłada się na elementy układu hamulcowego poruszające się względem siebie, czyli na powierzchnie ślizgowe zacisków i klocków oraz sworznie i tuleje.

Dzięki swojej niekleistej konsystencji smar rozprowadza się równomiernie na płytce nośnej klocka bez rozwarstwiania się, co pomaga utrzymać jego właściwości smarne przez długi czas. Jego mineralny skład, na bazie oleju, jest wolny od metali i kwasów tłuszczowych, dzięki czemu nie przewodzi prądu i w związku z tym doskonale nadaje się do pojazdów z systemem ABS.
Smar jest nierozpuszczalny, a przez to niezmywalny i bardzo odporny na wysokie temperatury oraz mycie pojazdów. Jest kompatybilny ze wszystkimi metalami i tworzywami NBR. Smar ma właściwości antykorozyjne i można go również stosować w prowadnicach siedzeń i szyberdachów oraz styków akumulatorów.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem