poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

2019 Kartka Wielkanocna

Więcej rozruszników i alternatorów od Denso

Denso rozszerzyło ofertę urządzeń obrotowych o 23 nowe części: 5 rozruszników i 18 alternatorów. Aktualizacja ta zapewnia łącznie 481 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek: Toyota, Opel, Suzuki, Honda, Fiat, BMW, Jaguar Land Rover oraz Ferrari.

denso new

Rozszerzenie obejmuje m.in. pojazdy marki BMW wyposażone w układ start-stop i hamowanie regeneracyjne. Układy te maksymalizują oszczędność paliwa i wydajność silnika dzięki kompaktowym, wysokowydajnym alternatorom SC Denso zintegrowanym z technologią LIN. Nowe numery części obejmują również kompaktowy model rozrusznika DENSO PA90 z przekładnią planetarną, który jest stosowany w nowym silniku wysokoprężnym V8 Jaguar Land Rover z układem start-stop.
Program rozruszników i alternatorów Denso dla klientów rynku wtórnego obejmuje łącznie 371 części jakości OE, które mają 5222 zastosowania.
Więcej informacji o rozrusznikach i alternatorach Denso można znaleźć na stronie www.denso-am.pl lub w katalogu TecDoc.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem