wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

BIZOL Oil Life+ o91

bizol oillifeW ofercie firmy Bizol znajdziemy produkt BIZOL Oil Life+ o91. To dodatek zmniejszający tarcie. Jak zapewnia producent. Nawet podczas największych przeciążeń BIZOL Oil Life+ o91 utrzymuje stałą lepkość oleju i zapobiega suchemu startowi.

Niekwestionowanym problemem dla silników jest tzw. suchy start, który występuje w momencie rozruchu, zanim olej zdąży dotrzeć do wszystkich elementów. Olej potrzebuje nawet kilku sekund na dojście do najbardziej oddalonych punktów wymagających smarowania. Czas ten może ulec wydłużeniu, jeśli silnik był demontowany lub przewód doprowadzający olej, który zwykle jest giętki, w jakimś miejscu się zagiął. Niestety, czasem kilka sekund bez odpowiedniego smarowania, szczególnie w bardziej wyeksploatowanych jednostkach napędowych, może doprowadzić do zatarcia.
Dzięki redukcji tarcia BIZOL Oil Life+ o91 wpływa również na zmniejszenie zużycia paliwa. Produkt może być dodany do oleju silnikowego w dowolnym momencie. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 250 ml, co starcza na 4 – 7 litrów oleju.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem