czwartek 21 czerwiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

BIZOL Oil Life+ o91

bizol oillifeW ofercie firmy Bizol znajdziemy produkt BIZOL Oil Life+ o91. To dodatek zmniejszający tarcie. Jak zapewnia producent. Nawet podczas największych przeciążeń BIZOL Oil Life+ o91 utrzymuje stałą lepkość oleju i zapobiega suchemu startowi.

Niekwestionowanym problemem dla silników jest tzw. suchy start, który występuje w momencie rozruchu, zanim olej zdąży dotrzeć do wszystkich elementów. Olej potrzebuje nawet kilku sekund na dojście do najbardziej oddalonych punktów wymagających smarowania. Czas ten może ulec wydłużeniu, jeśli silnik był demontowany lub przewód doprowadzający olej, który zwykle jest giętki, w jakimś miejscu się zagiął. Niestety, czasem kilka sekund bez odpowiedniego smarowania, szczególnie w bardziej wyeksploatowanych jednostkach napędowych, może doprowadzić do zatarcia.
Dzięki redukcji tarcia BIZOL Oil Life+ o91 wpływa również na zmniejszenie zużycia paliwa. Produkt może być dodany do oleju silnikowego w dowolnym momencie. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 250 ml, co starcza na 4 – 7 litrów oleju.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem