środa 26 wrzesień 2018

Aktualne wydanie

Jak zarobić na częściach?
001 okladka AMS06 2018Widocznie marże ze sprzedaży samochodów są niewystarczające i niektórzy producenci starają się osiągnąć dodatkowe zyski na oryginalnych częściach zamiennych. Manipulowali oni cenami części zamiennych, zarabiając w ciągu ostatnich 10 lat miliardy euro.

 Czytaj więcej>>>

BIZOL Oil Life+ o91

bizol oillifeW ofercie firmy Bizol znajdziemy produkt BIZOL Oil Life+ o91. To dodatek zmniejszający tarcie. Jak zapewnia producent. Nawet podczas największych przeciążeń BIZOL Oil Life+ o91 utrzymuje stałą lepkość oleju i zapobiega suchemu startowi.

Niekwestionowanym problemem dla silników jest tzw. suchy start, który występuje w momencie rozruchu, zanim olej zdąży dotrzeć do wszystkich elementów. Olej potrzebuje nawet kilku sekund na dojście do najbardziej oddalonych punktów wymagających smarowania. Czas ten może ulec wydłużeniu, jeśli silnik był demontowany lub przewód doprowadzający olej, który zwykle jest giętki, w jakimś miejscu się zagiął. Niestety, czasem kilka sekund bez odpowiedniego smarowania, szczególnie w bardziej wyeksploatowanych jednostkach napędowych, może doprowadzić do zatarcia.
Dzięki redukcji tarcia BIZOL Oil Life+ o91 wpływa również na zmniejszenie zużycia paliwa. Produkt może być dodany do oleju silnikowego w dowolnym momencie. Dostępny jest w opakowaniu o pojemności 250 ml, co starcza na 4 – 7 litrów oleju.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem