czwartek 26 kwiecień 2018

Aktualne wydanie

Świat się kręci
001 okladka AMS 03Jak poinformował Daimler AG „przedsiębiorca Li Shufu nabył pakiet 9,69% akcji”. Li Shufu to założyciel i prezes chińskiego producenta samochodów Zhejiang Geely Holding Group. Za kwotę 7,3 mld euro Geely stało się ważnym udziałowcem Daimlera. W 2016 r. Geely wykupiło także udziały w Volvo Trucks. Czyżby europejski przemysł motoryzacyjny nie był w stanie obronić się przed azjatyckimi inwestorami?

 Czytaj więcej>>>

Esen – nowości w ofercie

SKV Nowoci kwiecieFirma Esen rozszerzyła swoją ofertę m.in. o piasty kół z łożyskami. Ta grupa produktów liczy obecnie 95 referencji i już wkrótce zostanie rozbudowana o następne.

Wprowadzane przez markę SKV piasty charakteryzuje podwójnie hartowana i wzmocniona pierścieniem bieżnia. Dodatkowo szpilki piast są podwójnie anodowane z dodatkiem aluminium, co zabezpiecza je przed korozją i zapiekaniem się. Żywotność piast została wydłużona dzięki zastosowaniu podwójnego i wzmocnionego uszczelnienia, które zapobiega dostawaniu się do wnętrza piasty zanieczyszczeń drogowych. Piasty sygnowane logiem SKV wyposażone są w japoński zgodny z normami OE czujnik ABS, który zapewnia prawidłową pracę w zakresie temperatur -40°C do +150°C. Zastosowano też najwyższej jakości smar litowo-wapniowy. Oferowane przez firmę Esen piasty objęte są 3-letnią gwarancją.
Kolejną nową linią produktową marki SKV są najwyższej jakości czujniki temperatury spalin, które charakteryzują się szerokim zakresem i dokładnością dokonywanych pomiarów. Na początek grupa ta zawiera 14 referencji (30SKV001-30SKV014).
Marka SKV dodatkowo rozszerzyła grupę podnośników szyb o kolejne 14 nowych modeli do takich aut jak: BMW, Mercedes, Smart, Fiat i Seat oraz wprowadziła trzy nowe zestawy wahaczy do Audi Q7 (4L) i Mercedesa klasa C i E.
Więcej informacji o produktach mozna zlaeźć w katalogu TecDoc i na stronie www.esen.pl, a już wkrótce na www.skv.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem