środa 22 sierpień 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Nowy portal Texy

pokryciediagnostyczne texaTexa zaktualizowała portal Pokrycie Diagnostyczne, który umożliwia użytkownikom przeglądanie kompletnej i stale aktualizowanej bazy danych ze wszystkimi możliwościami diagnostycznymi.

Przygotowano opcję wyboru środowiska diagnostycznego za pomocą specjalnych ikon umieszczonych pośrodku ekranu, a następnie podkategorii, które cieszą się największym zainteresowaniem spośród: IDC5, ADAS, TPMS, DASHBOARD, eTRUCK i Katalog Kabli. Ostatnia z opcji udostępnia kompletną listę kabli dostępnych dla poszczególnych pojazdów, w podziale na marki i zestawy walizek. Dodana została również sekcja Adaptery, która pozwala na właściwy dobór adapterów do kabli przeznaczonych do różnych środowisk diagnostycznych i ich dostosowanie do urządzeń Texy.
Dostęp do portalu jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować, wprowadzając adres e-mail i hasło. Więcej informacji na stronie https://www.texapoland.pl/pokrycie-diagnostyczne.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem