środa 23 styczeń 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Nowy portal Texy

pokryciediagnostyczne texaTexa zaktualizowała portal Pokrycie Diagnostyczne, który umożliwia użytkownikom przeglądanie kompletnej i stale aktualizowanej bazy danych ze wszystkimi możliwościami diagnostycznymi.

Przygotowano opcję wyboru środowiska diagnostycznego za pomocą specjalnych ikon umieszczonych pośrodku ekranu, a następnie podkategorii, które cieszą się największym zainteresowaniem spośród: IDC5, ADAS, TPMS, DASHBOARD, eTRUCK i Katalog Kabli. Ostatnia z opcji udostępnia kompletną listę kabli dostępnych dla poszczególnych pojazdów, w podziale na marki i zestawy walizek. Dodana została również sekcja Adaptery, która pozwala na właściwy dobór adapterów do kabli przeznaczonych do różnych środowisk diagnostycznych i ich dostosowanie do urządzeń Texy.
Dostęp do portalu jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować, wprowadzając adres e-mail i hasło. Więcej informacji na stronie https://www.texapoland.pl/pokrycie-diagnostyczne.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem