środa 22 sierpień 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Valeo Silencio

valeo silencioW piórach wycieraczek marki Silencio, firmy Valeo, zastosowano nowy rodzaj gumy VisioRubber. To materiał kompozytowy, który powstaje w wyniku połączenia naturalnego kauczuku w dolnej części pióra (ostrzu) z gumą syntetyczną znajdującą się w jego górnej części (podstawie).

Innowacyjna metoda mikro precyzyjnego cięcia materiału na pióra ma zapewniać wydłużoną żywotność. Specjalna mieszanka kauczukowa została wzbogacona cząsteczkami grafitu, które podnoszą jakość oczyszczania szyby już od pierwszego ruchu ramion wycieraczek.
Latem do gamy Valeo Silencio dołączą także wycieraczki Valeo AquaBlade, nagrodzone w konkursie Automotive News PACE Awards. Znajdują one zastosowanie w modelach samochodów, w których płyn do spryskiwaczy rozpylany jest przez dysze zintegrowane z piórami wycieraczek

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo są dostępne w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem