poniedziałek 22 październik 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

General Ricambi w sieci ELIT Polska

GRicardiDo katalogu Elit Polska dołączył kolejny producent części zamiennych do samochodów osobowych - General Ricambi.

General Ricambi to producent elementów układu przeniesienia napędu. Firma posiada szeroki katalog referencji na aftermarket przeznaczonych do marek samochodów europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Oferuje także półosie wału napędowego po rekonstrukcji. Włoska fabryka spełnia w tym zakresie standardy ISO 9001:2008. General Ricambi systematycznie gromadzi i magazynuje odzyskane elementy, a nowoczesny park maszyn pozwala na wytworzenie nowego wału niezależnie od stopnia przygotowania całości do rekonstrukcji.

Firma General Ricambi powstała ponad 30 lat temu w Mediolanie. Dziś dysponuje fabryką o powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych, w którym produkowane są między innymi przekładnie kierownicze, półosie napędowe oraz pompy wspomagania. Poszczególne referencje trafiają na pierwszy montaż oraz aftermarket.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem