środa 23 styczeń 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

General Ricambi w sieci ELIT Polska

GRicardiDo katalogu Elit Polska dołączył kolejny producent części zamiennych do samochodów osobowych - General Ricambi.

General Ricambi to producent elementów układu przeniesienia napędu. Firma posiada szeroki katalog referencji na aftermarket przeznaczonych do marek samochodów europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Oferuje także półosie wału napędowego po rekonstrukcji. Włoska fabryka spełnia w tym zakresie standardy ISO 9001:2008. General Ricambi systematycznie gromadzi i magazynuje odzyskane elementy, a nowoczesny park maszyn pozwala na wytworzenie nowego wału niezależnie od stopnia przygotowania całości do rekonstrukcji.

Firma General Ricambi powstała ponad 30 lat temu w Mediolanie. Dziś dysponuje fabryką o powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych, w którym produkowane są między innymi przekładnie kierownicze, półosie napędowe oraz pompy wspomagania. Poszczególne referencje trafiają na pierwszy montaż oraz aftermarket.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem