piątek 20 lipiec 2018

Aktualne wydanie

RODO, kasa i Bosch
001 Okladka AMS05Ledwo warsztaty uporały się z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), a już szykują się kolejne wyzwania – kasy fiskalne online. Warsztaty będą najprawdopodobniej musiały wymienić dotychczasowe kasy fiskalne na urządzenia przesyłające na bieżąco informacje o rodzaju usługi, wysokości podatku, stawki VAT.

 Czytaj więcej>>>

Drivealign T38667 do ciężkich zastosowań

GATESnapinaczFirma Gates wprowadziła nowy produkt w autach marki Mercedes: napinacz Drivealign T38667 do ciężkich zastosowań.

Napinacz do ciężkich zastosowań Gates DriveAlign został zaprojektowany celem zastąpienia oryginalnych napinaczy montowanych w silnikach z rodziny OM470 (konstrukcja zamiennika napinacza pierwszego montażu może być stosowana w ciężarówkach Actros, Antos oraz w autobusach Travego i innych).
Napinacz T38667 łączy napinacze pasków napędu wentylatora i pompy wodnej na wspólnym wsporniku, a jednocześnie pozwala im działać niezależnie. Ramię napinacza pomocniczego zostało zoptymalizowane dla zapewnienia wytrzymałości.

Napinacz Drivealign T38667 jest dostępny w kilku zestawach Extra Service Micro-V. W ofercie Inter Cars jest dostępny pod numerem indeksu GATT38667.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem