środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Klocki Brembo XTRA

XtraBremboNa targach Automechanika Brembo zaprezentuje po raz pierwszy klocki hamulcowe Brembo XTRA, które dopełniają paletę produktów dla ambitnych kierowców wyścigowych.

Klocki XTRA stworzono z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu wydajności na drodze dla tych, którzy kochają intensywny, ale też bezpieczny sposób jazdy. To uzupełnienie sportowych tarcz XTRA i MAX.
Do produkcji klocków hamulcowych XTRA Brembo używa materiału złożonego z ponad 30 różnorodnych komponentów, zwracając przy tym szczególną uwagę na detale i wygląd, który sprawia, że są natychmiast rozpoznawalne.
Na stoisku Brembo pokazywane będą także produkty całej gamy Aftermarket, włącznie z nową tarczą współodlewaną (co-cast), opracowaną jako zamiennik oryginalnych tarcz kompozytowych będących na wyposażeniu najnowszych aplikacji Mercedesów klasy premium.

Zwiedzający targi Automechanika mogą dowiedzieć się więcej o pełnej gamie produktów Brembo Aftermarket w hali 3, na stoisku A61.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem