poniedziałek 24 wrzesień 2018

Aktualne wydanie

Jak zarobić na częściach?
001 okladka AMS06 2018Widocznie marże ze sprzedaży samochodów są niewystarczające i niektórzy producenci starają się osiągnąć dodatkowe zyski na oryginalnych częściach zamiennych. Manipulowali oni cenami części zamiennych, zarabiając w ciągu ostatnich 10 lat miliardy euro.

 Czytaj więcej>>>

Klocki Brembo XTRA

XtraBremboNa targach Automechanika Brembo zaprezentuje po raz pierwszy klocki hamulcowe Brembo XTRA, które dopełniają paletę produktów dla ambitnych kierowców wyścigowych.

Klocki XTRA stworzono z myślą o zapewnieniu wysokiego poziomu wydajności na drodze dla tych, którzy kochają intensywny, ale też bezpieczny sposób jazdy. To uzupełnienie sportowych tarcz XTRA i MAX.
Do produkcji klocków hamulcowych XTRA Brembo używa materiału złożonego z ponad 30 różnorodnych komponentów, zwracając przy tym szczególną uwagę na detale i wygląd, który sprawia, że są natychmiast rozpoznawalne.
Na stoisku Brembo pokazywane będą także produkty całej gamy Aftermarket, włącznie z nową tarczą współodlewaną (co-cast), opracowaną jako zamiennik oryginalnych tarcz kompozytowych będących na wyposażeniu najnowszych aplikacji Mercedesów klasy premium.

Zwiedzający targi Automechanika mogą dowiedzieć się więcej o pełnej gamie produktów Brembo Aftermarket w hali 3, na stoisku A61.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem