poniedziałek 24 wrzesień 2018

Aktualne wydanie

Jak zarobić na częściach?
001 okladka AMS06 2018Widocznie marże ze sprzedaży samochodów są niewystarczające i niektórzy producenci starają się osiągnąć dodatkowe zyski na oryginalnych częściach zamiennych. Manipulowali oni cenami części zamiennych, zarabiając w ciągu ostatnich 10 lat miliardy euro.

 Czytaj więcej>>>

STOP&GO w nowych opakowaniach

newpackageSTOPGOFirma Norbert Schaub GmbH, która opracowuje i wprowadza na rynek pod nazwą Marder STOP&GO rozwiązania służące do odstraszania kun, na targach Automechanika 2018 zaprezentuje nowy wygląd opakowań produktów.

STOP&GO na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie po raz pierwszy zaprezentuje publiczności branżowej nowe opakowania produktów opracowane z uwzględnieniem aspektów ekologicznych. Opakowania są nowocześniejsze, bardziej intuicyjne, zapewniają nie tylko doskonałą ochronę zawartości, ale także znalazło się na nich więcej miejsca na opis produktów w wielu językach.
W pierwszej kolejności nastąpi zmiana opakowań wszystkich urządzeń ultradźwiękowych i wysokonapięciowych. Jednocześnie opis produktu na opakowaniu zostanie rozszerzony na siedem języków, a instrukcja montażu znajdująca się w środku będzie dostępna nawet w 14 językach. Wraz z wymianą opakowań zostanie zmieniona również treść instrukcji montażu.
Nowe opakowania są w całości wykonane z tektury pozyskiwanej w zrównoważony sposób. Zmieniony kształt opakowania ma pozwolić na lepsze wykorzystanie miejsca magazynowego.

STOP&GO na targach Automechanika 2018 będzie mieć stoisko nr G90 w hali 3.1.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem