ESI[tronic] 2.0 Online: nowe funkcje wyszukiwania

Ze względu na rosnącą liczbę elektronicznych sterowników w pojazdach ilość danych w oprogramowaniu diagnostycznym Bosch ESI[tronic] stale wzrasta. Wraz z aktualizacją 2018/2 wszystkim użytkownikom programu ESI[tronic] zostały udostępnione nowo opracowane instrukcje ESI[tronic] 2.0 Online.
BoschESI2.0

Dostęp jest możliwy na podstawie każdej posiadanej licencji na ESI[tronic], bez dodatkowych opłat. Potrzebne jest tylko połączenie z internetem.

Za pomocą jednego kliknięcia użytkownik może się przełączać między wersją tradycyjną a wersją online. Nowy, uproszczony sposób wyszukiwania jest analogiczny do popularnej wyszukiwarki Google. Użytkownik wyszukuje pomocnych instrukcji, podając opis symptomu, opis kodu błędu, lub na przykład wpisując nazwę komponentu w pojeździe. Gdy tylko wpisze kilka pierwszych liter, otrzymuje sugestie dotyczące odpowiednich słów kluczowych. Jeśli wyszukiwane hasło zostanie znalezione, wyniki zostaną wyświetlone, posortowane według stopnia trafności i pojawi się krótki opis zawartości.
W oprogramowaniu ESI [tronic] 2.0 Online dostępny jest także moduł „EBR – Znane błędy online”. Są to informacje oparte na bazie praktycznej wiedzy warsztatowej. Oprogramowanie to oferuje rozwiązania naprawcze dla usterek, które napotykają warsztaty samochodowe w czasie swojej codziennej pracy. Są to instrukcje zweryfikowane i sprawdzone przez fachowców z firmy Bosch. Oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy dla warsztatu i gwarantuje zadowolenie klienta
z naprawy.