sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Johnson Controls – nowości na targi Automechanika 2018

Na targi Automechanika, które odbędą się w dniach 11–15.09.2018 r. we Frankfurcie, firma Johnson Controls przygotowała nową ofertę usług i szkoleń dla warsztatów oraz nowy akumulator do pojazdów ciężarowych.

jc varta

Firma wprowadza nowy akumulator do pojazdów ciężarowych wyposażony w innowacyjną technologię wydłużającą żywotność i zmniejszającą ryzyko nieplanowanych przestojów. Nowy produkt przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w nowoczesne funkcje, takie jak klimatyzacja postojowa.

Do osiągnięcia komplesowości usług w odniesieniu do wszystkich zaawansowanych akumulatorów niezbędna jest fachowa wiedza Johnson Controls przygotował więc udoskonaloną platformę VARTA Partner Portal, która zawiera informacje, narzędzia i instrukcje montażu do nawet 98% pojazdów obecnych na rynku.
VARTA będzie oferować kompleksowe usługi dla warsztatów oraz kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi klienta. Rozbudowany VARTA Partner Portal 2.0 zawierający nowe samouczki online, a także informacje na temat większej liczby pojazdów będzie pomocny dla pracowników serwisowych. Oferta obejmuje również zaktualizowany program diagnostyki prewencyjnej VARTA oraz powiązane szkolenia multimedialne i usługi uwzgldędniające potrzeby mechaników.

Osoby zainteresowane ofertą Johnson Controls mogą odwiedzić stoisko firmy podczas tegorocznych targów Automechanika: stoisko E10, hala 4.1.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem