sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Więcej produktów Metelli

Grupa Metelli opracowała nowy katalog szczęk hamulcowych i zestawów typu „fast kits” dla marek Fri.Tech i Trusting. Uzupełniony także został asortyment bębnów hamulcowych dla Metelli i Cifam, co pozwoliło na aktualizację oferty o najnowsze zastosowania.
metelli

W katalogach Fri.Tech. i Trusting wprowadzono 34 nowe szczęki hamulcowe i 60 nowych zestawów typu „fast kit”. W katalogach Metelli i Cifam wprowadzono około 120 nowych kodów szczęk hamulcowych i 260 kodów dla zestawów „fast kits”.
Gama szczęk i zestawów „fast kit” obejmująca ogółem 1200 odniesień, jest jedną z najbardziej obszernych i obecnych na rynku i jest w stanie pokryć niemal całą gamę europejskich pojazdów, włączając w to najnowsze modele oraz różnorodne inne zastosowania.
Wśród najważniejszych nowości znajdują się: FIAT 500L, FIAT TIPO, OPEL KARL, TOYOTA HILUX, VOLKSWAGEN AMAROK, FORD RANGER, ISUZU DMAX, TOYOTA IQ.
Katalog uwzględnia wiele nowych artykułów powiązanych z istniejącymi już kodami, co przekłada się na bardziej kompletne informacje. Zawiera uporządkowane informacje o zastosowaniach wraz ze szczegółami technicznymi oraz ilustracje umożliwiające lepszą identyfikację części zamiennych dla danego pojazdu.

Katalogi są już dostępne i możliwe do pobrania w formacie PDF w obszarze POMOC/KATALOGI na stronie www.metelligroup.it.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem