sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Valeo rozszerza ofertę klocków hamulcowych do pojazdów ciężarowych

Valeo rozszerza swoją ofertę klocków hamulcowych OptiPACK oraz PremiumPACK To produkty opracowane z myślą o potrzebach klientów użytkujących pojazdy ciężarowe, a jednocześnie maksymalnie ułatwiające pracę mechaników, którzy takich klientów obsługują.
valeo klocki

14 nowych referencji klocków hamulcowych Valeo OptiPACK przystosowanych jest do trudnej eksploatacji w pojazdach ciężarowych. Dlatego w pudełkach klocków Valeo OptiPACK znajdują się odpowiednie akcesoria – od wskaźników zużycia do elementów montażowych klocka (w zależności od wersji). Z kolei Valeo PremiumPACK to klocki hamulcowe klasy premium do pojazdów ciężarowych. Do ich produkcji używane są najlepsze materiały cierne stosowane przez Valeo oraz technologia NRS która zapewnia wydłużony okres eksploatacji takiego klocka dzięki minimalizowaniu ryzyka jego rozwarstwienia.
Valeo dostarcza swoje klocki hamulcowe w pudełkach zbudowanych z pięciu warstw kartonu, aby zapewnić im bezpieczny transport. Niewątpliwe korzyści to doskonałe warunki przechowywania klocków, co zapobiega ich ewentualnym uszkodzeniom, a przede wszystkim komfort pracy magazynierów i mechaników samochodowych.
Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo można znaleźć w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem