środa 23 styczeń 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Nowe opakowania produktów Schaefflera

schaeffler noweProdukty firmy Schaeffler – części zamienne i zestawy naprawcze przeznaczone na rynek aftermarketowy – będą dostępne w nowych opakowaniach.

Nowy układ graficzny ma podkreślać wysoką jakość dostarczanych produktów. Na opakowaniach umieszczone są zdjęcia produktów lub zestawów naprawczych. Nowością jest pojawienie się na pudełkach marki parasolowej – Schaeffler, która została wyeksponowana nad zdjęciami produktów.
Na każdym opakowaniu znajduje się pasek ułatwiający dystrybutorom oraz mechanikom szybką identyfikację danej marki produktowej. Żółty pasek oznacza markę LuK, zielony – markę INA, natomiast czerwony – FAG. Nazwę każdego produktu opisano w 10 językach.
Zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju „Odpowiedzialność za jutro” Schaeffler stawia na właściwy dobór materiałów i produkcję nowych opakowań, dbając o wysokie standardy ochrony środowiska. Wszystkie nowe opakowania są łatwe do utylizacji i recyklingu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem