środa 26 wrzesień 2018

Aktualne wydanie

Jak zarobić na częściach?
001 okladka AMS06 2018Widocznie marże ze sprzedaży samochodów są niewystarczające i niektórzy producenci starają się osiągnąć dodatkowe zyski na oryginalnych częściach zamiennych. Manipulowali oni cenami części zamiennych, zarabiając w ciągu ostatnich 10 lat miliardy euro.

 Czytaj więcej>>>

Nowa numeracja produktów TOMEX

TOMEX asortymentFirma TOMEX co roku poszerza asortyment już nie tyko w obrębie istniejących linii klocków, szczęk hamulcowych czy akcesoriów z nimi związanych, lecz także wprowadzając nowe elementy układu hamulcowego do swojej oferty (m.in. tarcze hamulcowe).

W związku z tym, że gama produktów powiększa się systematycznie, podjęto decyzję o rozszerzeniu stosowanej do tej pory numeracji. Zmiana ma również ułatwić wyszukiwanie produktu w katalogach elektronicznych (także TecDoc), które wymagają wpisania dłuższego niż stosowany do tej pory symbol, po to by precyzyjnie wskazać poszukiwany produkt.
Numeracja produktów zostanie zachowane, a jedyną zmianą będzie poszerzenie jej o prefix „TX „ (TXspacja), tj.:
10-11 = TX 10-11
20-01 = TX 20-01
30-05 = TX 30-01
40-01 = TX 40-01
50-05 = TX 50-05

Nową numeracja została opublikowana w katalogu TecDoc. Sukcesywnie będzie się pojawiać również na etykietach dostarczanych produktów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem