niedziela 18 listopad 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Nowa numeracja produktów TOMEX

TOMEX asortymentFirma TOMEX co roku poszerza asortyment już nie tyko w obrębie istniejących linii klocków, szczęk hamulcowych czy akcesoriów z nimi związanych, lecz także wprowadzając nowe elementy układu hamulcowego do swojej oferty (m.in. tarcze hamulcowe).

W związku z tym, że gama produktów powiększa się systematycznie, podjęto decyzję o rozszerzeniu stosowanej do tej pory numeracji. Zmiana ma również ułatwić wyszukiwanie produktu w katalogach elektronicznych (także TecDoc), które wymagają wpisania dłuższego niż stosowany do tej pory symbol, po to by precyzyjnie wskazać poszukiwany produkt.
Numeracja produktów zostanie zachowane, a jedyną zmianą będzie poszerzenie jej o prefix „TX „ (TXspacja), tj.:
10-11 = TX 10-11
20-01 = TX 20-01
30-05 = TX 30-01
40-01 = TX 40-01
50-05 = TX 50-05

Nową numeracja została opublikowana w katalogu TecDoc. Sukcesywnie będzie się pojawiać również na etykietach dostarczanych produktów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem