niedziela 21 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Ruszył polski fanpage NGK-NTK

NGK FaceeRuszył polski fanpage firmy NGK SPARK PLUG EUROPE na Facebooku. Firma znana przede wszystkim z produkcji elementów układu zapłonowego do samochodów, stworzyła miejsce do dyskusji dla każdego fana motoryzacji w Polsce.

Strona skierowana jest głównie do wszystkich osób związanych z motoryzacją – od personelu warsztatów, po pasjonatów samochodów, motocykli i motorsportu. Oferuje atrakcyjną mieszankę wszelkich wątków związanych ze światem NGK-NTK. Wskazówki techniczne dostarczają informacji o nowych produktach oraz zapewniają wsparcie montażowe dla mechaników. Informacje dotyczące wydarzeń w motorsporcie, filmy i konkursy z nagrodami będą z kolei umilać przeglądanie wszystkich nowości.
– Dialog z klientami w sieci jest dziś podstawą każdego biznesu. To właśnie umożliwiają nam media społecznościowe. Uruchomienie fanpage’a to kolejny krok ku stworzeniu zaangażowanej społeczności pasjonatów motoryzacji, skupionych wokół marki NGK-NTK w Polsce. Nasi fani będą mieli bieżący dostęp do wielu ciekawostek i zasad związanych z serwisowaniem silników wyposażonych w urządzenia marki NGK oraz pozostałych, istotnych informacji. Mamy nadzieję, że nasz fanpage będzie miejscem, gdzie toczyć się będzie wiele interesujących dyskusji – apewnia Katarzyna Banaszek, specjalista ds. Trade Marketingu z Przedstawicielstwa NGK SPARK PLUG EUROPE w Polsce.

Fanpage NGK-NTK można znaleźć pod adresem: www.facebook.com/ngkntkPL

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem