niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Nowy katalog markowego wyposażenia bhp firmy MEWA

katalog MEWAOd 1 września dostępny jest nowy katalog MEWA na rok 2018/2019 z firmowymi artykułami bhp. Zarówno bezpośredni użytkownicy, jak i osoby decydujące w firmach o zakupach, znajdą w katalogu wszystko, co jest niezbędne w zakładzie i warsztacie do ochrony pracowników w trakcie wykonywanych przez nich prac – począwszy od wyposażenia ochronnego, poprzez funkcjonalną odzież, aż po środki do ochrony i pielęgnacji skóry.

Obszerny asortyment, obejmujący ponad 1300 artykułów, jest podzielony w przejrzysty sposób, co umożliwia szybkie wyszukiwanie w pięciu kategoriach:
- „Obuwie ochronne“
- „Rękawice robocze“
- „Odzież“
- „Ochrona skóry i higiena“
- „Środki ochrony głowy, dróg oddechowych, oczu i słuchu“.
W katalogu są również najnowsze produkty takich znanych producentów, jak: PUMA, ELTEN, BASE czy Dickies Workwear.
Wybrane artykuły można zaopatrzyć w logo swojej firmy, zamawiając taką usługę w dziale, który wykonuje wyszywane i haftowane napisy na odzieży. Można się też skonsultować z doradcą firmy MEWA poprzez bezpłatną infolinię.

Katalog można zamówić na stronie internetowej firmy MEWA (www.mewa-service.pl). Wszystkie artykuły wysyłane są do odbiorców w Niemczech w ciągu 24 godzin, a na terenie Europy w ciągu 72 godzin. Klienci zainteresowani artykułami z katalogu mogą je zamówić również na stronie internetowej bhp.mewa-service.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem