niedziela 21 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Nowości Philipsa na targach Automechanika 2018

philips H7Podczas branżowych targów Automechanika we Frankfurcie nad Menem firma Lumileds – producent oświetlenia samochodowego marki Philips – przedstawiła wiele nowości, m.in. żarówki halogenowe X-tremeVision G-Force, lampy warszatowe RCH5S i RCH25 oraz wideorejestratory i bezprzewodowy system monitorowania ciśnienia w oponach. Wszystkie nowości produktowe Philipsa można obejrzeć na stoisku D41 w hali 4.0.

Philips X-tremeUltinon LED gen2 to kolejna generacja cieszących się dużą popularnością retrofitów. Nowe retrofity wyróżniają się jaśniejszym o 250 proc. światłem oraz temperaturą barwową 5800 K. Retrofity LED marki Philips dostępne są jako H4, H7 oraz H8/H11/H16.

Nowa propozycja w gamie żarówek halogenowych to Philips X-tremeVision G-Force H1, H4 i H7. Odporna na wstrząsy i wibracje konstrukcja – o gwarantowanej wartości 10G – została opracowana na bazie wieloletnich doświadczeń marki Philips w segmencie żarówek do pojazdów ciężarowych i autobusów.

W gamie lamp roboczych przedstawiono trzy nowe modele: RCH5S (kieszonkowa lampa), RCH25 (ręczna lampa) i PJH10 (projektor). Wszystkie łączy funkcja przyciemniania zestawu diod LED w zakresie od 10 do 100 proc. z możliwością zapamiętania ostatnio używanego ustawienia.

Na stoisku marki Philips zaprezentowano także nowe linie produktów GoSure – wideorejestratory ADR620 i ADR820 oraz system monitorowania ciśnienia w kołach (TPMS) TS60i i GoPure – bezprzewodowy system monitorowania ciśnienia w oponach przeznaczony do samodzielnego montażu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem