środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Strona internetowa Ravenol Professionals

ravenol wwwwFirma Ravenol uruchomiła stronę internetową swojej sieci warsztatowej Ravenol Professionals.

Witryna www.professionals.ravenol.pl składa się z kilku wyodrębnionych tematycznie podstron takich jak:
• informacje o sieci,
•produkty,
• urządzenie ATF,
•sieć warsztatów – interaktywna mapa warsztatów sieci Ravenol Professionals.

Na stronie zamieszono również konfigurator doboru oleju – narzędzie, które pomaga w doborze odpowiedniego oleju Ravenol do skrzyni biegów lub silnika.
Warsztaty sieci Ravenol Professionals mogą również skorzystać z pomocy ekspertów sieci w zakresie przeprowadzenia regeneracji konwerterów, a nawet regeneracji całej automatycznej skrzyni biegów. Moduły „regeneracja konwerterów” oraz „regeneracja skrzyń” dostarczą zainteresowanym mechanikom wszystkich niezbędnych informacji. Ponadto na stronie znajduje się interaktywny moduł promujący najlepsze warsztaty należące do sieci Ravenol Professionals, które polecane są przez Ravenol Professionals wszystkim użytkownikom pojazdów.
Po zalogowaniu na stronę użytkownicy otrzymują dostęp do rozbudowanej bazy procedur wymiany olejów ATF, bazy wiedzy zawierającej artykuły i filmy szkoleniowe oraz dostęp do ekspertów pomocy technicznej i rzeczoznawców. Uczestnicy sieci uzyskują również dostęp do informacji o programie lojalnościowym, w którym za zgromadzone poprzez zakupy produktów smarnych punkty mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Strona www.professionals.ravenol.pl ma na celu ułatwić i usprawnić prowadzenie serwisu olejowego każdemu warsztatowi, który będzie należał do sieci oraz wspierać warsztat poprzez globalną strategię promocji i reklamy marki Ravenol w Polsce.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem