sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Strona internetowa Ravenol Professionals

ravenol wwwwFirma Ravenol uruchomiła stronę internetową swojej sieci warsztatowej Ravenol Professionals.

Witryna www.professionals.ravenol.pl składa się z kilku wyodrębnionych tematycznie podstron takich jak:
• informacje o sieci,
•produkty,
• urządzenie ATF,
•sieć warsztatów – interaktywna mapa warsztatów sieci Ravenol Professionals.

Na stronie zamieszono również konfigurator doboru oleju – narzędzie, które pomaga w doborze odpowiedniego oleju Ravenol do skrzyni biegów lub silnika.
Warsztaty sieci Ravenol Professionals mogą również skorzystać z pomocy ekspertów sieci w zakresie przeprowadzenia regeneracji konwerterów, a nawet regeneracji całej automatycznej skrzyni biegów. Moduły „regeneracja konwerterów” oraz „regeneracja skrzyń” dostarczą zainteresowanym mechanikom wszystkich niezbędnych informacji. Ponadto na stronie znajduje się interaktywny moduł promujący najlepsze warsztaty należące do sieci Ravenol Professionals, które polecane są przez Ravenol Professionals wszystkim użytkownikom pojazdów.
Po zalogowaniu na stronę użytkownicy otrzymują dostęp do rozbudowanej bazy procedur wymiany olejów ATF, bazy wiedzy zawierającej artykuły i filmy szkoleniowe oraz dostęp do ekspertów pomocy technicznej i rzeczoznawców. Uczestnicy sieci uzyskują również dostęp do informacji o programie lojalnościowym, w którym za zgromadzone poprzez zakupy produktów smarnych punkty mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Strona www.professionals.ravenol.pl ma na celu ułatwić i usprawnić prowadzenie serwisu olejowego każdemu warsztatowi, który będzie należał do sieci oraz wspierać warsztat poprzez globalną strategię promocji i reklamy marki Ravenol w Polsce.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem