sobota 15 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Nowe lampy robocze Philipsa

F2Lumileds Poland wprowadza do oferty trzy nowe lampy warsztatowe Philips, które miały premierę podczas tegorocznych targów Automechanika we Frankfurcie. To modele RCH5S, RCH25 i PJH10.

Nowe lampy robocze marki Philips posiadają szereg funkcji przydatnych w codziennej pracy mechanika. Nowe produkty umożliwiają regulację trybu świecenia, np. w modelu PJH10 tryb świecenia można stopniowo regulować w zakresie od 100 do 1000 lumenów. Kolejnym wyróżnikiem są wysokiej jakości diody LED o temperaturze barwowej 6000 K, które zapewniają efektywne oświetlenie, barwą zbliżone do naturalnego, białego światła. Modele Philips RCH5S i RCH25 posiadają dodatkowe oświetlenie punktowe. Obie lampy łączy jeszcze jedno rozwiązanie – wspólna stacja dokująca. W przypadku modelu RCH5S pełne ładowanie zajmuje mniej niż 2,5 godziny, co zapewnia do 12 godzin ciągłej pracy w trybie EcoMode. Dla lampy RCH25 wartości te wynoszą odpowiednio 3,5 i 10 godzin, zaś dla PJH10 4,5 i 12 godzin. W ostatnim przypadku do ładowania służy przewód mikro-USB, co zapewnia jeszcze większą swobodę jej wykorzystania. Wszystkie konstrukcje wyposażono we wskaźnik naładowania akumulatora.

F1
Produkty te są zgodne ze stopniem ochrony IP68 i spełniają międzynarodową normę IK09, co gwarantuje „bezpieczny” upadek narzędzia z wysokości 1,5 metra.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem