wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Cashback na Multikartę w Inter Carsie

Od 1 października do 30 listopada trwa akcja promocyjna, w ramach której klienci Inter Carsu, kupując asortyment układu zawieszenia Delphi Technologies, otrzymują zwrot pieniędzy na Multikartę. Cashback za każde 200 zł to 15 zł.

promocjaIC Delphi

Promocją objęte są produkty wybranego asortymentu firmy Delphi Technologies znajdujące się w ofercie sieci sprzedaży Inter Cars. Akcja obejmuje towary z grupy asortymentowej „zawieszenie” firmy Delphi Technologies zarówno te zakupione bezpośrednio w sieci sprzedaży Inter Cars, jak i za pośrednictwem Katalogu Online.
W sprzedaży premiowej mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars posiadający zarejestrowane konto w programie IC Premia Cash, którzy dokonają zakupu asortymentu Sprzedaży Premiowej w sieci sprzedaży Inter Cars, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem