czwartek 13 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Katalog ProfiAuto z nowymi funkcjami

Katalog ProfiAuto został wzbogacony o dwie nowe funkcjonalności: skanowanie kodów AZTEC – wraz z przeznaczonym do tego skanerem – oraz wyceny. Pierwsza z nich pozwala na bardziej precyzyjny dobór części, druga m.in. zwiększa możliwości serwisów.
katalogPROFI

Znajdujące się w dowodach rejestracyjnych kody AZTEC są cennym nośnikiem wielu informacji, w tym przede wszystkim numeru VIN. Możliwość posługiwania się nimi pojawiła się w Katalogu ProfiAuto już jakiś czas temu. Teraz została zaimplementowana nowa funkcja: skanowanie kodów AZTEC. Pozwala ona pobrać VIN, oszczędzając czas i niwelując ryzyko błędów. Twórcy rozwiązania rekomendują zastosowanie w tym celu specjalnego skanera 2D, który działa szybko, nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania i jest kompatybilny z większością urządzeń wyposażonych w gniazda USB. Skanowanie jest możliwe także przy użyciu kamerek i urządzeń mobilnych.
Nowością w Katalogu ProfiAuto są również wyceny. To bezpłatna funkcjonalność, dzięki której mechanicy będą mogli przekazać klientowi (w formie papierowej lub elektronicznej) dokładny spis części i czynności związanych z naprawą lub wymianą, razem z łącznym wydatkami, które poniesie. Opracowano także szereg ułatwień dla użytkowników, m.in. dodawanie czynności z kontekstu części oraz podgląd wycen z widoku pojazdu w katalogu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem