czwartek 13 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Bosch Connected Repair zintegrowany z e-Sową

BOSCHesowaBosch Connected Repair (CoRe) – narzędzie zintegrowane z innymi – pozwala skutecznie wymieniać informacje dotyczące serwisowania lub naprawy. Nowa wersja CoRe została dostosowana do potrzeb klientów Inter Carsu i zintegrowana z programem programem e-Sowa.

Program składa się z aplikacji centralnego serwera, do której dostęp można uzyskać dla dowolnego klienta za pomocą paska menu w nagłówku. Pasek ten jest dostępny przez cały czas uruchomienia programu, a dane klienta i pojazdu są zawsze dostępne dla użytkownika.
Zaletą urządzenia jest duża liczba partnerów, którzy wspierają połączenie z siecią CoRe. Na całym świecie jest ich już ponad 50, a od niedawna do tego grona należy również e-Sowa. Nowe algorytmy wyszukiwania w połączeniu z wysuwanym menu ułatwiają i przyspieszają identyfikację pojazdu. Dane identyfikacyjne oparte są na różnych cechach (VIN, KBA i kod kraju), dzięki czemu można odczytać je bezpośrednio z pojazdu.

Oferta Bosch Connected Repair i e-Sowa to m.in.:
• rozwiązania w zakresie skutecznych napraw pojazdów;
• innowacyjne wyposażenie warsztatowe i oprogramowanie;
• największy na świecie asortyment nowych i regenerowanych części zamiennych;
• szeroką sieć dystrybutorów, gwarantująca szybkie i niezawodne dostawy części;
• kompetentną pomoc hot-line;
• szeroki zakres szkoleń.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem