wtorek 19 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Nowe książki WKŁ

fabia2bNakładem Wydawnictw Komunikacji i Łączności ukazały się dwie nowe książki. Pierwszą z nich jest pozycja „Skoda Fabia II” z serii „Sam naprawiam samochód”.

Książka jest adresowana do osób samodzielnie naprawiających pojazdy, a jej walorami są bardzo czytelne rysunki i dokładne opisy czynności obsługowych Fabii II generacji z różnymi silnikami.
leksykonDla miłośników historii wydano leksykon Zdzisława Podbielskiego „Marki współczesnych samochodów osobowych”. W książce opisano blisko 100 marek samochodowych całego świata z uwzględnieniem krótkiego rysu historycznego każdej z nich. Zaletą tej książki są opisy marek chińskich, mniej znanych w naszym kraju. W przypadku innych marek zawarto podstawowe informacje historyczne, a wszystkie ilustracje są czarno-białe. Książkę polecamy osobom, które zaczynają się interesować historią motoryzacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem