piątek 26 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Nowe książki WKŁ

fabia2bNakładem Wydawnictw Komunikacji i Łączności ukazały się dwie nowe książki. Pierwszą z nich jest pozycja „Skoda Fabia II” z serii „Sam naprawiam samochód”.

Książka jest adresowana do osób samodzielnie naprawiających pojazdy, a jej walorami są bardzo czytelne rysunki i dokładne opisy czynności obsługowych Fabii II generacji z różnymi silnikami.
leksykonDla miłośników historii wydano leksykon Zdzisława Podbielskiego „Marki współczesnych samochodów osobowych”. W książce opisano blisko 100 marek samochodowych całego świata z uwzględnieniem krótkiego rysu historycznego każdej z nich. Zaletą tej książki są opisy marek chińskich, mniej znanych w naszym kraju. W przypadku innych marek zawarto podstawowe informacje historyczne, a wszystkie ilustracje są czarno-białe. Książkę polecamy osobom, które zaczynają się interesować historią motoryzacji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem