wtorek 19 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

itWheels w Polsce

itwheelsOd listopada 2018 r. grupa Inter Cars SA rozpoczęła współpracę z firmą tyremotive GmbH i dystrybucję felg aluminiowych marki itWheels w Polsce.

Inter Cars SA obejmuje obowiązki oficjalnego dystrybutora marki itWheels w Polsce i Europie Centralnej na zasadach wyłączności.
Dystrybutor poleca szczególnie modele itWheels Michelle i itWheels Alice.
itWheels Michelle można spotkać w trzech wersjach kolorystycznych: czarny matowy, czarny matowy polerowany, tytan i srebrny – i w pełnej gamie rozmiarów: 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 i 21 cali. itWheels Alice to są dostępne w kolorach: czarnym błyszczącym, czarnym błyszczącym polerowanym i srebrnym błyszczącym, w rozmiarach 16, 17 i 18 cali.

Również od listopada Inter Cars przejmuje obowiązki oficjalnego dystrybutora w Polsce na zasadach wyłączności innej firmy – marki MAK – włoskiego producenta felg aluminiowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem