poniedziałek 27 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Akcja promocyjna Danblock

3 grudnia rozpoczęła się promocja Danblock, w ramach której klienci Inter Cars przy zakupie dwóch kompletów klocków hamulcowych duńskiego producenta mogą kupić zimową czapkę za 1 zł netto. Akcja trwa do 20 grudnia 2018 roku lub do wyczerpania zapasów nagród.
IC dunblock

Promocja obejmuje wszystkie zestawy klocków hamulcowych Danblocka dostępne w ofercie Inter Cars i obowiązuje zarówno do zamówień złożonych w oddziałach Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę, jak i poprzez Katalog Online. W akcji mogą wziąć udział wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych i firm konkurencyjnych.
Uczestnik sprzedaży premiowej musi wyrazić zgodę na zakup nagrody (czapki zimowej) w cenie 1 zł netto w momencie składania zamówienia u sprzedawcy. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru. Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej nie sumują się przez cały okres obowiązywania umowy.
Platformą informacyjną w ramach sprzedaży premiowej jest strona internetowa www.truck.intercars.com.pl , która jest obsługiwana przez przeprowadzającego konkurs. Za jej pośrednictwem ogłaszane będą informacje o organizacji i przebiegu promocji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem