poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Odświeżone strony Gatesautocat.com

Firma Gates zmodyfikowała internetowy katalog części, udoskonaliła wyszukiwarkę oraz wprowadziła nowe funkcje ważne dla warsztatów niezależnych.
gates page

Użytkownicy katalogu Gatesautocat.com będą korzystali z rozwiązań niemal przy każdym kliknięciu. Prosty pasek wyszukiwania zastąpi wszystkie rozwijane pola wyboru, umożliwiając szybkie i łatwe wytypowanie odpowiednich numerów części oferowanych przez Gates do danego pojazdu.
Dodatkowo na stronie znajdą się kompleksowe informacje dotyczące części, odnośniki do biuletynów i wskazówek technicznych. Użytkownicy będą mieli również możliwość stworzenia katalogu części odpowiadającego indywidualnym potrzebom.
Najnowsza wersja Gatesautocat.com to kompletna baza danych zawierająca pełne arkusze produktów. Na przykład jeżeli jakiś element występuje w zestawie paskowym, katalog wskaże teraz odpowiedni zestaw powiązany. Jednym kliknięciem można wyświetlić pełną zawartość zestawu, zweryfikować daną część składową oraz uzyskać informację o jej roli w układzie napędowym. Rozwiązanie to może sprzyjać dalszej promocji wymiany całych zestawów, a nie tylko pojedynczych części układu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem