piątek 28 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Odstraszacz kun STOP&GO z certyfikatem GTÜ

stopGODwa urządzenia wysokonapięciowe z oferty odstraszaczy kun STOP&GO zdały testy przeprowadzone przez niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego: STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUSMINUS SKT posiadają teraz certyfikat GTÜ.

STOP&GO 7 PLUS-MINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT to wysokonapięciowe i ultradźwiękowe urządzenia wielofunkcyjne. Produkty te są wyposażone w płytki wysokonapięciowymi i można je łatwo zamontować dzięki nowoczesnym zaciskom. Poza użyciem wysokiego napięcia kuny odstraszane są od pojazdu za pomocą niesłyszalnych dla człowieka ultradźwięków. Urządzenia pracują bez zastrzeżeń przy zimowych temperaturach do minus 25OC. i można je instalować we wszystkich typach samochodów osobowych.

Niemieckie Stowarzyszenie Nadzoru Technicznego (GTÜ) zbadało urządzenia 7 PLUSMINUS SKT i 8 PLUS-MINUS SKT zgodnie z kryteriami certyfikacji. Obejmują one działanie funkcji elektrycznych jak: napięcie, prąd rozładowania i dotykowy, częstotliwość oraz ciśnienie akustyczne i wyłączenie przy uruchomieniu silnika. Wykonano również badanie odporności na korozję i wibrację. Eksperci ocenili, że wielojęzyczna instrukcja obsługi jest właściwie napisana i zrozumiała.
We wszystkich testowanych obszarach urządzenia firmy Norbert Schaub GmbH otrzymały najlepsze oceny.

Więcej informacji o produktach STOP&GO można znaleźć na stronie: www.stop-go.de/en.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem