wtorek 23 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

RAVENOL FDS SAE 5W-30

RAVENOLAutoMotoSerwisNowy produkt firmy Ravenol to syntetyczny olej silnikowy o niskim współczynniku tarcia, wykonany w technologii USVO i sprawdzonej technologii CleanSynto do silników benzynowych i Diesla aut osobowych, również z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa.

Technologia USVO sprawia, że produkt nie wykazuje żadnych strat ścinania podczas całego okresu między wymianami i jest wyjątkowo stabilny dla procesów utleniania. Wykorzystuje pozytywne właściwości wolframu, aby wygładzić strukturę powierzchni silnika, zmniejszając tarcie i zużycie oraz znacznie poprawiając wydajność mechaniczną. Zapewnia bezpieczny klin smarny nawet w bardzo wysokich temperaturach roboczych. Chroni przed korozją i utratą oleju poprzez utlenianie lub koksowanie.

Klasa jakości: API SL/CF, ACEA A1/B1, C5, ACEA A5/B5, Licencja: API SL
Aprobaty: RENAULT RN0700, FORD WSS-M2C913-D, JAGUAR LAND ROVER STJLR.03.5003, MB 229.6
Specyfikacje: Ford WSS-M2C913-C, Fiat 9.55535-G1

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem