wtorek 23 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Nowa edycja katalogu części zamiennych dla napędu osprzętu

INAschaefflerSchaeffler skatalogował szerokie portfolio produktów do kompleksowych napraw oraz pojedyncze części do naprawy napędu osprzętu silnika w nowym katalogu produktowym „INA Front End Auxiliary Drive 2019/2020”.

Schaeffler, pod marką INA, od dekad rozwija innowacyjne produkty związane z napędem osprzętu (FEAD). Firma oferuje teraz rozwiązania naprawcze dla ponad 100 różnych marek samochodów. Dzięki temu zapewnia sobie pokrycie rynku pojazdów europejskich na poziomie 97%.
Na prawie 1200 stronach użytkownicy znajdą nie tylko ponad 300 zestawów INA FEAD KIT, ale także kompletną ofertę pojedynczych części takich jak: wolne koła pasowe alternatora, napinacze i rolki prowadzące. Dodatkowo do katalogu zostały dodane tłumiki drgań wału korbowego oraz ponad 600 referencji pasków napędowych. Katalog zawiera produkty do pojazdów wyprodukowanych od 1950 roku do dnia dzisiejszego – co oznacza, że naprawa starszych aut, z mniej skomplikowanym systemem napędu osprzętu, także może być prosta i szybka.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem