sobota 20 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Modul 50 LED Spot

Produkty z serii Modul 50 LED Spot, które do oferty wprowadza Hella, pełnią funkcję lamp ostrzegawczych, które ostrzegają pieszych i innych kierowców przed nadjeżdżającym pojazdem.

LEDhella

Inżynierowie firmy HELLA stworzyli specjalny soczewkowy układ optyczny, który silnie ogniskuje promień światła kolorowych diod LED, dzięki niemu na podłoże rzucany jest okrągły punkt ostrzegawczy. Aplikacja ta nadaje się do stosowania w najróżniejszych pojazdach (np. wózkach widłowych). Dzięki swoim kompaktowym wymiarom Modul 50 LED nadaje się szczególnie dobrze do używania w ograniczonych warunkach przestrzennych.
Zintegrowany układ elektroniczny chroni urządzenie w razie zmiany polaryzacji i zapewnia stały poziom jasności nawet przy wahaniach napięcia roboczego w zakresie od 9 do 52 V. Umożliwia to na jego stosowanie w pojazdach z instalacjami elektrycznymi 12, 24 lub 48 V i zapewnia bezpieczną pracę.

Broszura techniczna produktu:
http://mkdb.hella.com/hellamk/upload/MKData/1202_BI_Modul_50_Spot_HFA_PL_print.pdf

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem