niedziela 22 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Klebfix 2K

wurthKLEJNowość w ofercie Würth Polska to elastyczny, dwuskładnikowy klej błyskawiczny. Produkt dokładnie wypełnia szczeliny przy minimalnym skurczu. Zapewnia niemal przezroczyste klejenie. Wykazuje wysoką przyczepność początkową, a po utwardzeniu możliwa jest obróbka mechaniczna. Klebfix 2K osiąga wytrzymałość do 75 kg/cm2. Jest odporny na benzynę i olej napędowy. Nie zawiera rozpuszczalników ani silikonu.

Żelowa konsystencja umożliwia stosowanie produktu na powierzchniach pionowych i poziomych. Opakowanie zawiera praktyczną strzykawkę, dzięki czemu do stosowania kleju nie jest wymagany pistolet, a cienka końcówka mieszacza gwarantuje precyzyjną aplikację.
Dzięki bardzo dobrej przyczepności do wielu podłoży zakres stosowania kleju jest szeroki. Idealnie sprawdzi się podczas klejenia części ze szczelinami o różnej lub nieznanej wielkości (do 6 mm) lub w sytuacjach, gdy nadmiar kleju musi zostać całkowicie utwardzony. Dzięki zdolności wypełniania szczelin i wysokiej przyczepności początkowej, klej jest doskonałym produktem naprawczym.

Charakterystyka produktu:

- Art. nr 0893 093 090.
- baza chemiczna: cyjanacrylat,
- maksymalna szerokość spoiny 6 mm,
- min./maks. czas wiązania: 1-5 minut w zależności od szerokości spoiny,
- temperatura aplikacji od +5°C do +40°C,
- odporność temperaturowa po utwardzeniu od -20°C do +80°C.

Produkt dostępny jest w sklepach stacjonarnych, u przedstawicieli handlowych Würth Polska oraz w e-sklepie: www.wurth.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem