środa 22 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Sprzęgła BorgWarner w Inter Carsie

Szeroka oferta produktów dla rynku agro stale się powiększa. Niedawno do asortymentu dla segmentu rolniczego dołączyła kolejna marka, BorgWarner. Jej produkty – sprzęgła wiskotyczne i wiatraki – dostępne są już w ofercie Inter Carsu.

wiskotyczne

Zarządzanie przepływem powietrza odgrywa kluczową rolę w chłodzeniu silnika. Nowe funkcje obejmują ulepszoną aerodynamikę i trwałość w tym samym lekkim opakowaniu. Wykorzystanie metod projektowania skoncentrowanych na technologiach takich jak FEA, CFD i MoldFlow, optymalizuje wydajność i niezawodność. Konstrukcja łopatki prowadzącej BorgWarner zapewnia zoptymalizowany potencjał przepływu powietrza dzięki światowej klasy ulepszeniom wydajności i unikalnej konstrukcji dyfuzora, wymagającej niższego momentu obrotowego niż wentylatory pracujące w tradycyjnej osłonie, co przekłada się z kolei na większą moc kół.
BorgWarner produkuje napędy wentylatorów lepkościowych i wentylatorów silnikowych, które są używane w szerokiej gamie pojazdów użytkowych od 1 tony do 49 ton. Napędy wentylatorów lepkościowych oferują najnowsze innowacje techniczne, w tym w pełni modulowane, ekonomiczne napędy wentylatorów, które sterują prędkością wentylatora wprost proporcjonalnie do potrzeb chłodzenia silnika. Są ekonomicznym wyborem dla wydajności i cichej pracy.
Polimerowe wentylatory chłodzące BorgWarner obejmują zarówno zoptymalizowane wentylatory osiowe i wentylatory pierścieniowe dla określonych instalacji, jak i nowe konstrukcje hybrydowe, które zaspokajają przyszłe zapotrzebowanie na chłodzenie. Wentylatory BorgWarner zapewniają do 15% większy przepływ powietrza i o 15% mniejszą wagę niż konkurencyjne produkty.

Przykładowe indeksy w Katalogu Online:
● 312867
● 20004206
● 20003308

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem