poniedziałek 21 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

KAMOKA wprowadza do sprzedaży filtry cząstek stałych

kamokaFiltry cząstek stałych od wprowadzenia normy Euro4 są elementem każdego silnika o zapłonie samoczynnym, a od roku 2018 także aut z silnikiem o zapłonie iskrowym. KAMOKA właśnie wprowadziła na polski rynek zamienniki oryginalnych filtrów cząstek stałych do szerokiej gamy pojazdów osobowych i użytkowych.

Nowa oferta pokrywa zapotrzebowanie na filtry montowane w niemal wszystkich pojazdach osobowych i obejmuje fabrycznie nowe (nieregenerowane) tzw. suche i mokre filtry cząstek stałych, których pojemność oraz warunki regeneracji są identyczne z oryginalnymi.
Duży nacisk położony na wysoką jakość wykonania umożliwia łatwy montaż zarówno samego filtra, jak i jego osprzętu, np. czujników EGT, które niebawem znajdą się w ofercie firmy KAMOKA.

Obecnie oferta firmy KAMOKA obejmuje 23 referencje filtrów cząstek stałych (DPF). Asortyment jest systematycznie rozszerzany o nowe referencje. Oferta DPF dotyczy aut z grupy VAG (Seat, Škoda, VW, Audi) z silnikami 1.9, 2.0 i 3.0 TDI, a także modeli użytkowych (T5 i Crafter), grupy PSA (1.6, 2.0, 3.0 HDi), BMW (1.6d, 2.0d i 3.0d), Ford (1.6 i 2.0 TDCi), Fiat/Alfa Romeo (1.3, 1.9 Multijet i 3.0 JTD), GM (1.3 CDTI), Volvo (D5), IVECO (2.3 i 3.0) oraz Mercedes (2.1 i 3.0 CDI).

Produkty są już dostępne w ofercie dystrybutorów KAMOKI.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem