poniedziałek 23 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

TT100 GP Radial

dunlopRADIALDunlop wprowadza na rynek oponę TT100 GP Radial – dla rozwijającego się rynku retro.

Dunlop TT100 GP Radial to opona przeznaczona dla rynku retro, jednego z najszybciej rozwijających się segmentów europejskiego rynku motocyklowego. Motocykliści z segmentu retro zyskają szerszy wybór. Zwolennicy współczesnego designu mają do dyspozycji Dunlop RoadSmart III do jazdy turystycznej lub najnowszą SportSmart TT do okazjonalnej jazdy po torach. Z myślą o coraz liczniejszej rzeszy użytkowników poszukujących autentycznego wyglądu, który odpowiadałby wizerunkowi ich maszyn, powstała Dunlop TT100GP Radial.

Dunlop TT100 GP Radial łączy w sobie wygląd opony TT100 (z klasycznym wzorem bieżnika) z technologią, która jest zdolna wykorzystać sportowe osiągi nowoczesnego motocykla retro. Wzór bieżnika został nieznacznie zmieniony w celu poprawy sztywności i precyzji na zakrętach.
Przednia opona ma współczesną konstrukcję, która ułatwia prowadzenie motocykla, co jest ważne podczas jazdy w mieście, charakteryzującej się częstym przyspieszaniem i hamowaniem. Dunlop skoncentrował się na tym, aby nowa opona zapewniała reaktywność potrzebną przy prędkościach miejskich.
Opona tylna posiada konstrukcję bezszwowego opasania (Jointless Belt), opracowaną przez inżynierów firmy. Eliminuje ona nakładanie się opasań, co przekłada się na płynniejsze prowadzenie i bardziej stabilną powierzchnię styku z nawierzchnią. Technologia ta wywodzi się z najnowszych, hypersportowych opon brytyjskiego producenta.

Linia produktów Dunlop TT100 GP obejmuje teraz dwa rozmiary na przód i cztery na tył dla ponad 60 różnych modeli motocykli 16 różnych producentów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem