fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

TT100 GP Radial

dunlopRADIALDunlop wprowadza na rynek oponę TT100 GP Radial – dla rozwijającego się rynku retro.

Dunlop TT100 GP Radial to opona przeznaczona dla rynku retro, jednego z najszybciej rozwijających się segmentów europejskiego rynku motocyklowego. Motocykliści z segmentu retro zyskają szerszy wybór. Zwolennicy współczesnego designu mają do dyspozycji Dunlop RoadSmart III do jazdy turystycznej lub najnowszą SportSmart TT do okazjonalnej jazdy po torach. Z myślą o coraz liczniejszej rzeszy użytkowników poszukujących autentycznego wyglądu, który odpowiadałby wizerunkowi ich maszyn, powstała Dunlop TT100GP Radial.

Dunlop TT100 GP Radial łączy w sobie wygląd opony TT100 (z klasycznym wzorem bieżnika) z technologią, która jest zdolna wykorzystać sportowe osiągi nowoczesnego motocykla retro. Wzór bieżnika został nieznacznie zmieniony w celu poprawy sztywności i precyzji na zakrętach.
Przednia opona ma współczesną konstrukcję, która ułatwia prowadzenie motocykla, co jest ważne podczas jazdy w mieście, charakteryzującej się częstym przyspieszaniem i hamowaniem. Dunlop skoncentrował się na tym, aby nowa opona zapewniała reaktywność potrzebną przy prędkościach miejskich.
Opona tylna posiada konstrukcję bezszwowego opasania (Jointless Belt), opracowaną przez inżynierów firmy. Eliminuje ona nakładanie się opasań, co przekłada się na płynniejsze prowadzenie i bardziej stabilną powierzchnię styku z nawierzchnią. Technologia ta wywodzi się z najnowszych, hypersportowych opon brytyjskiego producenta.

Linia produktów Dunlop TT100 GP obejmuje teraz dwa rozmiary na przód i cztery na tył dla ponad 60 różnych modeli motocykli 16 różnych producentów.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem